راه های مدیریت سرمایه در شرایط بد اقتصادی

این روزها اوضاع شرایط اقتصادی در تمام نقاط جهان رو به رکود است. از این رو باید راه های را برای مدیریت سرمایه گذاری در این اوضاع بد در نظر بگیریم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عسل طبیعی

عسل طبیعی اصل و مرغوب در زمان های دور در قرن شانزدهم میلادی به عنوان یک شیرین کننده استفاده می شد و به این دلیل بود که دسترسی به شکر به عنوان یک شیرین کننده محدود بود. عسل یا انگبین یک ماده غذایی است که فک کنم همه ما دوست داریم در سبد غذایی خودمان آنرا داشته باشیم و حتی خرس ها هم از این ماده غذایی بسیار لذت می برند طوری که به کندو های زنبور عسل هجوم می آورند و دستیابی به انگوین را به قیمت نیش زنبورها تحمل می کنند.

عسل طبیعی

شیلنگ آب

شاید شما در طول زندگی خود از شیلنگ آب در موارد بسیار محدودی و معمولی نظیر شستن برخی از مکان ها و یا آبیاری گیاهان استفاده کرده اید اما باید بگوییم که آن ها دارای مدل های مختلفی نظیر باغبانی، تاشو، خرطومی هستند. برخی از افراد در تلفظ کلمه شیلنگ گاهی شلنگ نیز می گویند اما در لغت نامه استاد دهخدا این کلمه به عنوان برداشتن گام های بلند معنی شده است. اما نام این محصول ریشه ای آلمانی دارد و تلفظ هر دو شکل آن یعنی شیلنگ یا شلنگ درست است در تعریف این لغت در زبان آلمانی این گونه آمده است که این محصول لوله ای جنسی لاستیکی و یا پلاستیکی دارد و برای جا به جایی مایعاتی نظیر آب از یک ظرف به ظرف دیگر و آب پاشی محل های مختلف استفاده می شود.

شیلنگ آب

شیرآلات اهرمی

این موضوع بسیار حائز اهمیت است که مردم به جای زیبایی شیرآلات اهرمی و برندهای مختلفش به دنبال کیفیت آن باشند در غیر این صورت بسیاری از دلالان شیرآلات اهرمی هستند که می توانند با تقلب در جا به جایی بر چسبهای این محصول، آنها را با قیمتی بسیار ارزان تر به عنوان برندهای معتبر داخلی و خارجی به مشتریان عرضه کنند.

شیرآلات اهرمی

ظروف مسی

از عمده محصولاتی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد خانه دار و آشپزها قرار گرفته است، ظروف مسی بوده که قیمت خرید بسیار مقرون به صرفه ای را نیز داشته است و همواره استقبال بی نظیری را شاهد آن می باشیم. در عصر حاضر افراد به مانند گذشته های بسیار دور نسبت به استفاده از ظروف مسی رغبت نشان داده و همواره آن را در دستور کار خود قرار داده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.